ARIBAŞ HAKKINDA

Yıllar boyunca, sürekli bir büyüme sağladık ve faaliyetlerimizi, sizlerin memnuniyetini, çalışmalarımızın merkezine yerleştirerek, tüm sınırların ötesinde geliştirdik. 1987 yılında kurulan, Dr. Arıbaş Trading` den itibaren, geniş bir tecrübe kazandık ve kullanılmış baskı ve baskı makineleri ticaretinde başarılı olduk.

ARIBAŞ HAKKINDA

Yıllar boyunca, sürekli bir büyüme sağladık ve faaliyetlerimizi, sizlerin memnuniyetini, çalışmalarımızın merkezine yerleştirerek, tüm sınırların ötesinde geliştirdik. 1987 yılında kurulan, Dr. Arıbaş Trading` den itibaren, geniş bir tecrübe kazandık ve kullanılmış baskı ve baskı makineleri ticaretinde başarılı olduk.

Our values: openness, partnership, fairness, integrity

DEĞERLERİMİZ

Şimdi her zamankinden daha fazla, Arıbaş Printing Machinery GmbH, yeni şirket adı ile faaliyet gösterirken, sizlere en iyisini sunacağız! Bu, şirket kurucumuz Dr. Nazif Arıbas’ın değerleri ile sağlanıyor: şeffaflık, ortaklık, adalet ve dürüstlük.

Bunlar, bütün ilişkilerimizin temel taşlarıdır ve her zaman olmuştur. Bu bağlamda, denenmiş ve test edilmiş prosedürleri sürdürüyor ve yenilerini geliştiriyoruz. Şirketimizdeki birkaç kuşak beceri ile deneyimi, bir araya getiriyoruz. Genç, eğitimli, uluslararası ekibimiz ve en son iletişim teknolojilerini kullanarak, şirketimizin yeteneklerini her zaman size gösteriyoruz – biz buna “dinamik ticaret” diyoruz.

BİZ NE YAPIYORUZ

Yetkinliklerimiz, tanınmış üreticilerin kullanılmış baskı ve baskı sonrası ekipmanlarının uluslararası ticaretinde yatmaktadır.

Bu, hem alıcılar hem de satıcılar için karmaşık ve çok çeşitli bir iştir. İlgili bilgi ve tecrübe bu işte mutlak bir zorunluluktur. Bu zorlukların farkında olmakla beraber, sizleri memnun edecek yetkinliğe sahibiz. Kendi makine stoğumuza ek olarak, uluslararası satış ve satın alma pazarlarındaki güçlü kişisel temaslara sahip olmak bizi en zorlu gereksinimleri bile karşılayacak bir konuma sokuyor. Bizden kaliteli makineler ve kaliteli hizmet bekleyebilirsiniz. Uzun yıllardır uluslararası pazarda aktif olduğumuz için, tüm satış, teknik ve lojistik süreçlerinde uzmanız.

Bir Aribas deposundan göster

Bizi tanıyın

Onur Arıbaş´ın resmi - Arıbaş Printing Machinery´nin Genel Direktör & Hissedarı
Onur Aribas,
Yönetim Direktörü & Ortağı
Ralph Schmitz´in resmi: Aribas Printing Machinery´nin Genel müdürü ve hissedarı
Ralph Schmitz,
Satış Direktörü & Ortağı
Sandra Rotoli`nin resmi: Arıbaş Printing Machinery, İtalya Alış ve Satış departmanı
Sandra Rotoli,
Alış & Satış
Kirsten Bachmann
Kirsten Bachmann,
Finans ve kontrol
Anica Bosnjak
Anica Bosnjak,
Assistant
Patrick Mahn
Patrick Mahn,
Technic & Logistics
Kevin Bintzik´in resmi : Arıbaş Printing Machinery, IT ve Veritabanı departmanı
Kevin Szabo,
IT & Database

BİZ SİZİN İÇİN BURADAYIZ

Neden bu kadar önemli ve geniş kapsamlı kararlar için bizi ortak olarak seçmelisiniz?

“Bize güvenin, bizimle emin ellerdesiniz!” diyebiliriz. Fakat asıl sebep, kendimizi, yalnızca kullanılmış matbaa makineleri satıcısı olarak görmememizdir. Hedeflerimizi tam olarak yerine getirmek ve sizin için alım satımı, bürokratik olmayan ve mümkün olduğunca verimli bir şekilde gerçekleştirmek, bizim başlıcahedefimizdir. Bu, mümkün olan en kısa sürede yapılır; böylece fikirleriniz mümkün olan en kısa sürede gerçekleştirilebilir. Müşterilerimize, tedarikçilerimize ve satış ortaklarımıza özel çözümler sunuyoruz. Tüm ekibimizi ve bilgimizi bunun için kullanıyoruz!

DİNAMİK TİCARET DEMEMİZİN NEDENİ

ORTAKLARIMIZ

Sizin memnuniyetiniz bizim temel amacımız olduğundan, özel gereksinimleriniz faaliyetlerimizin merkezidir. Sektör konusundaki istisnai bilgilerimizle, çeşitli alanlardaki spesifik gereksinimlerinizi karşılamak için size mümkün olan en iyi hizmeti sunabiliriz. Bu görevleri yerine getirmek için sektördeki seçilmiş ortaklarımızın, yetkinliklerini bir araya getiriyoruz. Bu, her zaman, en iyi hizmetlerden yararlanabileceğiniz, anlamına gelir.

PİYASA

Makineleri biliyoruz! Alıcıları tanıyoruz! Seçtiğimiz satış ve satın alım ortaklarımız sayesinde mevcut pazar koşulları hakkında her zaman iyi bilgilendiriliyoruz. Bizim için hiçbir yer çok uzakta değil: Köln, İstanbul, New York veya Şangay - biz orada olacağız! Piyasa bilgimizle, size her zaman somut önerilerde bulunabiliyoruz.

VERİTABANIMIZ

Konseptinizi uygulamanıza yardımcı olmak için, uzun yıllardan beri benzersiz bir veritabanı uygulaması geliştirdik. Günümüzde mevcut iletişim kanallarının entegrasyonu ile tüm iş süreçleri desteklenmektedir. Uygulama verimli, çift yönlüdür ve internete ve extranetimize bağlıdır. Satılık makinelerin detayları anında tüm dünyadaki ilgili taraflara sunulmaktadır. Ayrıca, müşterilerimize ve tedarikçilerimize www.aribas.com adresindeki kapsamlı veritabanımıza doğrudan erişim sağlıyoruz. Bunu yaparken, pazarlama sürecine aktif katılım sunuyoruz.